Πολύ καλός ο Πανιώνιος.

Iσόπαλο 1-1 έληξε πριν από λίγο ο εκτός έδρας αγώνας του Ιστορικού με την Ξάνθη.
Νομίζω ότι η ομάδα της Ν.Σμύρνης δικαιούταν και κάτι παραπάνω μια και ουσιαστικά είχε καλύτερες ευκαιρίες.
Έπαιξε πολύ καλά και με ξαφνικές αντεπιθέσεις ήταν επικίνδυνος συνεχώς.
Είχε πολλούς παίκτες σε καλή μέρα.Αντίθετα απέναντι είχαν έναν διαιτητή που κιτρίνισε στην κυριολεξία όλη την ομάδα,
ενώ αντίθετα είχε ξεχάσει να κάνει το ίδιο στους παίκτες της Ξάνθης,παρόλο που κάποια φάουλ γίνανε μπροστά του.
Μπορεί να ναι τυχαίο μπορεί και όχι,ότι ο Πανιώνιος έχει στην συνέχεια 2 πολύ δύσκολους αγώνες με τον Άρη εντός και τον Παο εκτος.
Έπαιζε με 10 παίκτες από το 37,και με 9 στα τελευταία 6 λεπτά με τις καθυστερήσεις.